O szkole

Dla uczniów

Logowanie

PGP - konkursy
07.11.2013.
osiagnieciapgp

Osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

 

 

Rok 2015

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Biologiczny Jan Domański  mgr Małgorzata Cieślińska
 laureat
Konkurs Fizyczny Jan Domański  mrg Iwona Zakrzewska
 finalista
Konkurs Geograficzny Jan Domański  mgr Tomasz Lubelski  laureat
Konkurs Geograficzny Sebastian Fotek
 mgr Tomasz Lubelski  laureat
Konkurs Historyczny Jagoda Witkowska
 mgr Karina Kmiecińska
 laureatka
Konkurs Języka Polskiego Adrianna Falenta
 mgr Marta Domańska
 laureatka
Konkurs Języka Polskiego Jolanta Konstantinow  mgr Marta Domańska  finalistka
Konkurs Języka Polskiego Barbara Lewandowska  mgr Marta Domańska  finalistka
Konkurs Wiedzy                             o Społeczeństwie Stanisław Oliszewski  mgr Karina Kmiecińska  laureat
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...sumienie prawe" Bartkowska   Aleksandra  mgr Karina Kmiecińska  laureatka
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...sumienie prawe" Wiktoria Domańska  mgr Karina Kmiecińska  laureatka
 Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...sumienie prawe" Aneta Rostkowska  mgr Karina Kmiecińska  laureatka
Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."
Weronika Białkowska  mgr Ireneusz Cała  laureatka
 Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..." Weronika Witkowska  mgr Ireneusz Cała
 laureatka
 Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..." Przemysław Przybylski
 mgr Karina Kmiecińska  finalista

Rok 2014

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Chemiczny Szymon Rostek
mgr Joanna Chojnowska
finalista
Konkurs Historyczny Wojciech Borzęcki
mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Historyczny Weronika Kostrzewa
mgr Karina Kmiecińska laureatka
Konkurs Historyczny Maciej Bednarski mgr Karina Kmiecińska finalista
Konkurs Historyczny Piotr Janczarek
mgr Karina Kmiecińska finalista
Konkurs Języka Angielskiego Marta Zgierska
mgr Magdalena Jaworska
finalistka
Konkurs Języka Rosyjskiego Justyna Domańska
mgr Anna Biernacka
finalistka
Konkurs Języka Polskiego
Martyna Ostrowska
mgr Marta Domańska
finalistka
Konkurs Języka Polskiego Jagoda Witkowska
mgr Justyna Sarzalska
finalistka
Konkurs Języka Polskiego Natalia Zadroga
mgr Elżbieta Szmitko
finalistka
XV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej "Benedictus" Maciej Bednarski mgr Sławomir Kowalski laureat
Konkurs Wiedzy Biblijnej "HIERONIMUS"
Agnieszka Bugalska
mgr Sławomir Kowalski laureatka
 Konkurs Wiedzy Biblijnej "HIERONIMUS" Weronika Ostapowska
mgr Sławomir Kowalski laureatka
 Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Miłość na co dzień" Jan Bałdyga
mgr Karina Kmiecińska laureat
  Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Miłość na co dzień" Daria Cygańska
mgr Karina Kmiecińska laureatka
  Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Miłość na co dzień"  Justyna Małecka
mgr Karina Kmiecińska laureatka

Rok 2013

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Geograficzny Marta Archutowska mgr Tomasz Lubelski finalistka
Konkurs Geograficzny  Marta Dychto mgr Tomasz Lubelski
laureatka
Konkurs Geograficzny Weronika Niemirska  mgr Tomasz Lubelski finalistka 
Konkurs Geograficzny  Robert Piekarz  mgr Tomasz Lubelski finalista
Konkurs Historyczny
Aleksandra Bronowska  mgr Karina Kmiecińska finalistka
Konkurs Historyczny Piotr Janczarek mgr Karina Kmiecińska finalista
Konkurs Historyczny Piotr Kuta mgr Krzysztof Jarosiewicz laureat
Konkurs Historyczny Robert Piekarz  mgr Karina Kmiecińska finalista 
Konkurs Języka Rosyjskiego
Joanna Kacprowska mgr Magdalena Zmysłowska-Kirczuk finalistka
XIV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej "Benedictus" Maciej Bednarski mgr Sławomir Kowalski laureat


Rok 2012

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Polonistyczny Michaela Jarosławska mgr Justyna Sarzalska laureatka
Konkurs Polonistyczny  Julia Łukaszewska mgr Justyna Sarzalska laureatka
Konkurs Języka Rosyjskiego Sylwia Michalska  mgr Magdalena Zmysłowska-Kirczuk laureatka
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Orły...wolne ptaki?" Dawid Cichocki mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Orły...wolne ptaki?" Monika Kujawska mgr Karina Kmiecińska laureatka
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...Orły...wolne ptaki?" Karolina Lutomirska mgr Ireneusz Cała laureatka
XIII Djecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej "Benedictus" Daria Sokołowska mgr Sławomir Kowalski finalistka

Rok 2011

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Biologiczny Jakub Jaskulski mgr Ewa Burzyńska finalista
Konkurs Biologiczny Aleksandra Zielińska mgr Małgorzata Cieślińska laureatka
Konkurs Fizyczny Anna Kozera mgr Anna Janiszewska laureatka
Konkurs Geograficzny Marcin Lewandowski mgr Tomasz Lubelski finalista
Konkurs Geograficzny Jakub Szewczak mgr Tomasz Lubelski laureat
Konkurs Historyczny Justyna Lewandowska mgr Karina Kmiecińska laureatka
Konkurs Historyczny Piotr Majchrzak mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Historyczny Jakub Szewczak mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Polonistyczny Aleksandra Kowalska mgr Justyna Sarzalska laureatka
Konkurs Polonistyczny Justyna Lewandowska mgr Elżbieta Szmitko finalistka
Konkurs Polonistyczny Katarzyna Lewandowska mgr Elżbieta Szmitko finalistka
Konkurs Polonistyczny Patrycja Syska mgr Elżbieta Szmitko laureatka
Konkurs Polonistyczny Gabriela Szymańska mgr Elżbieta Szmitko finalistka
Konkurs Polonistyczny Adrian Wierzchowski mgr Justyna Sarzalska finalista
Konkurs Prymasa Tysiąclecia "Być jak...?Słowa uczą, przykłady przyciągają" Karolina Lutomirska mgr Ireneusz Cała finalistka

Rok 2010

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Biologiczny Paulina Urbańska mgr Irmina Kucińska laureatka
Konkurs Geograficzny Alicja Rogowska mgr Tomasz Lubelski finalistka
Konkurs Historyczny Eliza Grzymkowska mgr Ireneusz Cała finalistka
Konkurs Historyczny Justyna Lewandowska mgr Karina Kmiecińska finalistka
Konkurs Polonistyczny Joanna Kruszyńska mgr Hanna Bogucka laureatka
Konkurs Polonistyczny Adrianna Piórkowska mgr Elżbieta Szmitko finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Ewa Dzitowska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Renata Gilewska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Weronika Giedrojc mgr Ewa Koperska finalistka

Rok 2009

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Fizyczny Paweł Bałdyga mgr Anna Janiszewska finalista
Konkurs Fizyczny Dariusz Gołębiowski mgr Anna Janiszewska finalista
Konkurs Geograficzny Maciej Lisiński mgr Tomasz Lubelski finalista
Konkurs Historyczny Tomasz Antosiewicz mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Historyczny Anna Pałac mgr Karina Kmiecińska finalistka
Konkurs Historyczny Michał Pawłowski mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Historyczny Alicja Rogowska mgr Ireneusz Cała laureatka
Konkurs Matematyczny Paweł Bałdyga mgr Barbara Kownacka finalista
Konkurs Polonistyczny Paulina Chyl mgr Marta Domańska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Paulina Chyl mgr Iwona Lewandowska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Ewa Dzitowska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Renata Gilewska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Dariusz Gołębiowski mgr Iwona Lewandowska finalista
Konkurs Języka Niemieckiego Anna Pałac mgr Iwona Lewandowska finalistka

Rok 2008

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Geograficzny Ewelina Niedziałkowska mgr Tomasz Lubelski finalistka
Konkurs Geograficzny Anna Pałac mgr Tomasz Lubelski finalistka
Konkurs Historyczny Martyn Mączyński mgr Karina Kmiecińska finalista
Konkurs Historyczny Adrian Sienkiewicz mgr Karina Kmiecińska laureat
Konkurs Polonistyczny Paulina Januszewska mgr Elżbieta Szmitko laureatka
Konkurs Polonistyczny Natalia Kmieć mgr Elżbieta Szmitko finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Paulina Chyl mgr Iwona Lewandowska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Renata Gilewska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Ewelina Niedziałkowska mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Anna Pałac mgr Iwona Lewandowska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Karolina Szmitko mgr Ewa Koperska finalistka
Konkurs Języka Niemieckiego Magdalena Tomaka mgr Anna Biernacka finalistka

Rok 2007

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Chemiczny Joanna Sapryk mgr Joanna Chojnowska finalistka
Konkurs Geograficzny Angelika Szpadzińska mgr Tomasz Lubelski finalistka
Konkurs Polonistyczny Adriana Szymborska mgr Hanna Bogucka/ mgr Marta Domańska finalistka
Konkurs Polonistyczny Martika Rutkowska mgr Hanna Bogucka/ mgr Marta Domańska finalistka
Konkurs Matematyczny Martika Rutkowska mgr Elżbieta Stroiwąs finalistka

Rok 2006

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Filozoficzny Kacper Cała mgr Ewa Cała finalista
Konkurs Filozoficzny Natalia Kołodziejczyk mgr Ewa Cała finalistka
Konkurs Filozoficzny Anna Olechowicz mgr Ewa Cała finalistka
Konkurs Filozoficzny Mateusz Oracki mgr Ewa Cała finalista
Konkurs Filozoficzny Marta Wierzejska mgr Ewa Cała finalistka
Konkurs Matematyczny Anna Świderska mgr Barbara Kownacka laureatka
Konkurs Języka Niemieckiego Karol Kowalczyk mgr Ewa Koperska finalista

Rok 2005

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Geograficzny Sylwia Kurnicka mgr Tomasz Lubelski laureatka
Konkurs Matematyczny Michał Kaftanowicz mgr Barbara Kownacka finalista

Rok 2004

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Geograficzny Paulina Lewandowska mgr Tomasz Lubelski finalistka

Rok 2003

 
Konkurs  Uczestnik  Opiekun naukowy
 Osiągnięcie
Konkurs Fizyczny Paweł Michalski mgr Barbara Maciejewska finalista
Konkurs Fizyczny Adam Sienkiewicz mgr Barbara Maciejewska laureat
Konkurs Historyczny "Losy żołnierza polskiego..." Maria Czarnecka mgr Ireneusz Cała laureatka