O szkole

Dla uczniów

Logowanie

Osiągniecia w olimpiadach przedmiotowych
13.05.2013.

Osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych

Rok 2015

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XLI Olimpiada Historyczna
Monika Marciniak
mgr Karina Kmiecińska   Monika Marciniak
XLI Olimpiada Historyczna Piotr Kuta mgr Krzysztof Jarosiewicz Piotr Kuta  
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Monika Kujawska mgr Marta Domańska Monika Kujawska  
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Marta Woźniak
mgr Justyna Sarzalska
Marta Woźniak  
XXVII Olimpiada Filozoficzna Paulina Kozłowska
mgr Ewa Cała
Paulina Kozłowska

Rok 2014

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XIII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego  Adrian Wierzchowski       II miejsce
55. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Lewandowski
 
Krzysztof Jarosiewicz
Marcin Lewandowski  
55. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Hubert Szczech
Krzysztof Jarosiewicz
Hubert Szczech
 
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Anna Bieniek
Bożena Dzitowska
Anna Bieniek  
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Michaela Jarosławska
Justyna Sarzalska
Michaela Jarosławska  
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Klaudia Sarzalska
Marta Domańska
Klaudia Sarzalska  
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Iga Szabat
Justyna Sarzalska Iga Szabat  
XXXVIII Olimpiada Artystyczna (sekcja historii muzyki) Milena Przybyszewska
Damian Truszkowski
Milena Przybyszewska
 
XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Dominik Górczyński
Małgorzata Cieślińska
Dominik Górczyński
 
50. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego Dominik Górczyński Joanna Chojnowska
   Dominik Górczyński

Rok 2013

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego  Adrian Wierzchowski  Magdalena Zmysłowska- Kirczuk   Adrian Wierzchowski
XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego   Wałeria Jerszowa -Stefańska   
Anna Biernacka
Wałeria Jerszowa -Stefańska   
XXXIX Olimpiada Historyczna Katarzyna Adamska  Krzysztof Jarosiewicz
Ryszard Buczyński
Katarzyna Adamska   
54. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   Jakub Szewczak  Krzysztof Jarosiewicz Jakub Szewczak   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Julia Łukaszewska  Marta Domańka Julia Łukaszewska   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Adrian Wierzchowski  Mieczysława Pietrasik Adrian Wierzchowski   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Milena Przybyszewska  Justyna Sarzalska Milena Przybyszewska   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Joanna Sobczyńska  Justyna Sarzalska Joanna Sobczyńska   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Aleksandra Balcerzak  Marta Domańska Aleksandra Balcerzak   
XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Joanna Kruszyńska  Marta Domańska Joanna Kruszyńska   

Rok 2012

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XXIV Olimpiada Filozoficzna Jan Kuta Ewa Cała   Jan Kuta
XXXVIII Olimpiada Historyczna Tomasz Antosiewicz  
Ireneusz Cała
Tomasz Antosiewicz
 
XXXVIII Olimpiada Historycza Adrianna Wołowiec Krzysztof Jarosiewicz
Ryszard Buczyński
Adrianna Wołowiec  
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskigo  Olga Bieńkowska Edyta Zielińska Olga Bieńkowska  
XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskigo  Alicja Olejniczak Marta Domańka Alicja Olejniczak  
XXXVI Olimpiada Artystyczna (sekcja muzyki) Rafał Szymański Damian Truszkowski Rafał Szymański  
XVIII Konkurs Fizyczny Rafał Krajczyński Barbara Maciejewska
Mariusz Raczkowski
Rafał Krajczyński  
XVIII Konkurs Fizyczny Karol Wędrowski Barbara Maciejewska
Mariusz Raczkowski
Karol Wędrowski  
Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Aleksandra Rzewińska Jolanta Rutkowska Aleksandra Rzewińska  
XXII Olimpiada Teologii Ktolickiej Anna Bieniek
Sławomir Kowalski Anna Bieniek
 
XXII Olimpiada Teologii Katolickiej
Joanna Pisarek
Anna Zmysłowska Joanna Pisarek  

 

Rok 2011

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XXXVII Olimpiada Historyczna Agnieszka Adamska  
Ryszard Buczyński
Agnieszka Adamska
 
XXXVII Olimpiada Historycza  Łukasz Dominik Ireneusz Cała    Łukasz Dominiak
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskigo   Monika Lutomirska Justyna Sarzalska  Monika Lutmirska  
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskigo   Anna Pałac Marta Domańka  Anna Pałac  
XXVI Olimpiada Ekologiczna Martyn Mączński Malgrzata Cieślińsa  Martyn Mączyński  
XI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości  Sebstian Krajewski Barbara Sawczuk-Gołaszewska  Sebastian Krajewski  
XXXIV Olimpiada Języka Francuskiego Karolina Krysiak Barbara Krupińska Karolina Krysiak  
XXI Olimpiada Teologii Ktolickiej Cezary Liberadzki
Sławomir Kowalski Cezary Liberadzki
 
 XXI Olimpiada Teologii Katolickiej
 Joanna Nowakowska
 ks. Grzegrz Ślesicki   Joanna Nowakowska

  Rok 2010

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
X edycja Olimpiady Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 Agnieszka Adamska Martyn Mączyński  
Ryszard Buczyński
 Agnieszka Adamska
Martyn Mączyński
 
X ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości  Maciej Karczewski Barbara Sawczuk-Gołaszewska    Maciej Karczewski
XII Edycja Olimpiady Młodych Producentó Rolnych  Mateusz Wójcik
Barbara Sawczuk-Gołaszewsk  
Mateusz Wójcik
 XIX Olimpiada Teologii Katolickiej
 Joanna Nowakowska
 ks. Jacek Lubiński
 Joanna Nowakowska  

Rok 2009

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Karolina Sendal
 Marta Domańska
  Karolina Sednal 
 XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego  Tomasz Strzałkowski
 Justyna Sarzalska  Tomasz Strzałkowski
 
 IX edycja Olimpiady Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939  Agnieszka Adamska
 Ryszard Buczyński
   Agnieszka Adamska
 IX edycja Olimpiady Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939  Paweł Dybowski
Ireneusz Cała
 Paweł Dybowski
 
 XIX Olimpiada Teologii Katolickiej
 Joanna Nowakowska
 ks. Jacek Lubiński
Joanna Nowakowska  

Rok 2008

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
XXXIX Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Agata Chludzińska
 Danuta Andryszczyk
 Agata Chludzińska  
 VIII Edycja Olimpiady Losy Polaków na Bliskim Wschodzie po 17 września  Adrian Andrychowski
Jakub Wicik
 Ryszard Buczyński
Ireneusz Cała
 Jakub Wicik
 
 XXXII Olimpiada Artystyczna sekcja muzyki  Agnieszka Cieślińska
Damian Truszkowski  
 

 

Rok 2007

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
Filozoficzna
Łukasz Dalecki

 Ewa Cała
   
 Historyczna  Anna Zalewska
Dominik Piórkowski
 Krzysztof Jarosiewicz  Anna Zalewska
Dominik Piórkowski
 
 Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r.  Adrian Andrychowski
 Ryszard Buczyński
   Adrian Andrychowski
 Teologii katolickiej  Joanna Jarosiewicz
Ks. Jacek Lubińsk
 Joanna Jarosiewicz
 
 Olimpiada znajomości Afryki
 Maciej Giżyński
 ks. Jacek Lubiński
 Maciej Giżyński  

 

Rok 2006

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy  Finalista  Laureat
Ekologiczna
Jolanta Czerwińska  Irmina Kucińska  Jolanta Czerwińska  
 Historyczna  Piotr Grabowski  Ireneusz Cała  Piotr Grabowski
 
 Wiedzy o regionie i przedsiębiorczo?ci  Michał Szymański  Barbara Sawczuk-Gołaszewska  Michał Szymański  

 

Rok 2005

Olimpiada  Uczestnik  Opiekun naukowy  Finalista  Laureat
Artystyczna Martyna Jazłowiecka
Tomasz Smukowski
 Damian Truszkowski  Martyna Jazłowiecka
Tomasz Smukowski
 
 Ekologiczna  Mariusz Kowalski
Jolanta Czerwińska
 Irmina Kucińska  Mariusz Kowalski
Jolanta Czerwińska
 
 Biologiczna  Mariusz Kowalski  Irmina Kucińska  Mariusz Kowalski  
 Literatury Języka Polskiego  Magdalena Dobrzyńska  Danuta Andryszczyk  Magdalena Dobrzyńska  
 Wiedzy o regionie i przedsiębiorczości  Anna Szadkowska  Barbara Sawczuk-Gołaszewska  Anna Szadkowska  
 Teologii katolickiej  Zuzanna Marek  Ks. Jacek Lubiński  Zuzanna Marek  

 

Rok 2004

Olimpiada  Uczestnik  Opiekun naukowy  Finalista  Laureat
Artystyczna Agata Pietrasik
Martyna Jazłowiecka
Mariola Sadowska
Maria Mazanowska
Damian Truszkowski
Agata Pietrasik
Martyna Jazłowiecka
Mariola Sadowska
 
 Filozoficzna Magda Dobrzyńska  Ewa Cała  Magda Dobrzyńska  
 języka francuskiego Małgorzata Brzeska  Barbara Krupińska    Małgorzata Brzeska
 Losy Polaków na wschodzie po 17 XI 1939 r. Zuzanna Pawłowska
Monika Zakrzewska
Ireneusz Cała Monika Zakrzewska Zuzanna Pawłowska
 teologii katolickiej  Zuzanna Marek
 Ks. Maciej Jastrzębski  Zuzanna Marek
 

 

Rok 2003

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
filozoficzna
Karolina Gontarek
Magda Dobrzyńska
 Ewa Cała
 Karolina Gontarek  

 

Rok 2002

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
filozoficzna
Beata Sieradzka
 Ewa Cała
 Beata Sieradzka  
wiedzy o prawach człowieka
Sebastjan Krajewski
 Ryszard Buczyński
 Sebastjan Krajewski  

 

Rok 2001

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
filozoficzna
Marta Domańska
 Barbara Minakowska
 Marta Domańska  
Historyczna
Bartosz Leszkiewicz
Konrad Marzęcki
 Barbara Minakowska
 Bartosz Leszkiewicz  Konrad Marzęcki
wiedzy o prawach człowieka
Konrad Gąsiorowski
 Barbara Minakowska
 Konrad Gąsiorowski  

 

Rok 2000

Olimpiada
 Uczestnik  Opiekun naukowy
 Finalista  Laureat
Filozoficzna
Agnieszka Bartosiewicz
Marta Domańska
 Barbara Minakowska
 Marta Domańska  Agnieszka Bartosiewicz
Historyczna
Bartosz Leszkiewicz
 Barbara Minakowska
 Bartosz Leszkiewicz  
Literatury i języka polskiego
Michał Tyc
Joanna Dąbrowska
 Krzysztof Karulak
 Michał Tyc
Joanna Dąbrowska
 
wiedzy o prawach człowieka
Krzysztof Kudlicki
Konrad Gąsiorowski
Katarzyna Sikorska
 Barbara Minakowska
 Krzysztof Kudlicki
Konrad Gąsiorowski
Katarzyna Sikorska