O szkole

Dla uczniów

Logowanie

Aktualności sportowe
Piłka nożna
19.11.2009.

16 października dziewczyny z gimnazjum w piłce nożnej zdobyły 3 miejsce w grupie.

Życzymy dalszych sukcesów.

 
Mistrzostwa w tenisie stołowym
19.11.2009.

W środę 21, 28 października oraz 4 listopada odbyły się mistrzostwa w tenisie stołowym.

Tegorocznymi finalistami sa:

Dziewczęta z LO:

  • pierwsze miejcse  JAROSŁAWSKA ANNA KL.2F
  • drugie miejsce  SZMULEWICZ JUSTYNA KL.1G
  • trzecie miejsce  KLENIEWSKA ELIZA KL.1E

Chłopcy z LO:

  • pierwsze miejsce  KOZACZUK ADRIAN KL.2E
  • drugie miejsce 
  • trzecie miejsce

Dziewczęta z PGP:

  • pierwsze miejsce  SOBOCKA OLGA KL.3W
  • drugie miejsce  PRZĄDAK JULITA KL.1W
  • trzecie miejsce  CIEŚLIŃSKA ANTONINA KL.3W

Chłopcy z PGP:

  • pierwsze miejsce  JAROSZEWSKI PIOTR KL.2W
  • drugie miejsce  SOBIERAŃSKI PATRYK KL.2Z
  • trzecie miejsce  MAJCHRZAK PIOTR KL.2W

 

 
Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych
30.10.2009.
Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych
23 października 2009r. w dolinie Płonki odbyły się Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych.
Klasyfikacja indywidualna w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta- 1993 i starsze-600m starowały 24 zawodniczki
2 miejsce Leszczyńska Bożena kl. 2b
3 miejsce Pomianowska Ewelina kl. 2d
5 miejsce Kraśniewska  Julita kl. 2c
6 miejsce Pawłowska Anita kl. 2 a
10 miejsce Wójcik Alicja kl. 3d
11 miejsce  Baniak Katarzyna kl.2d
14 miejsce Gasecka Renata kl. 1g
15 miejsce Sadowska Ewa kl.2f
16 miejsce Ciosek Iza kl.1g
18 miejsce Leszczyńska Magdalena kl.2a
Chłopcy- 1993 i starsi- 1000m startowało 18 zawodników
3 miejsce Słupski Damian kl.1d
4 miejsce Babecki Cezary kl.1f
5 miejsce Niemirski Paweł kl.3f
6 miejsce Nowakowski Damian kl.2a
7 miejsce Bajkowski Mateusz kl.2c
8 miejsce Żelechowski Łukasz kl.2e
9 miejsce Żochowski Bartosz kl.2e
10 miejsce Przemysław Ostrowski kl.1d
11 miejsce Czaplicki Piotr kl.2f
Klasyfikacja indywidualna w kategorii szkół gimnazjalnych:
Dziewczęta- 1996-600m startowało 15 zawodniczek
1 miejsce Leszczyńska Aleksandra  kl. 1z
2 miejsce Kownacka Jolanta kl.1w
9 miejsce Wójcik Aleksandra kl. 1z
10 miejsce Oliszewska Ewa kl.1w
12 miejsce Budziszewska Marta kl.1w
Dziewczęta-1995-600m startowało 7 zawodniczek
5 miejsce Konopka Julita kl.2w
7 miejsce Gościniak Anna kl.2w
Chłopcy-1996-600m startowało 18 zawodników
4 miejsce Morawski Marcin kl.1w
6 miejsce Owocki Emil kl.1w
12 miejsce Chorzowski Damian kl.1z
13 miejsce Arciszewski Robert kl. 1z
Chłopcy-1995-600m Startowało 10 zawodników
2 miejsce Kunkowski Eryk kl.2z
10 miejsce Kowalski Hubert kl.2w
Chłopcy-1994-600m Startowało 18 zawodników
1 miejsce Borowski Miłosz kl.3z
8 miejsce Brzozowski Eryk kl.3z
Drużynowo nasze liceum zajęło 1 miejsce a gimnazjum 3 miejsce.
 
 
Zawoduy Pływackie
06.10.2009.

28 września 2009r. odbyły się indywidualne Mistrzostwa Miasta Plońska w pływaniu dziewcząt i chłopców - gimnazjum 50 m  stylem dowolnym.
I miejsce - Maciej Myszyński 3w.       I miejsce - Gocejna Iwona 3z
II miejsce -  Mikołaj Mucha 2w.         II miejsce - Świercz Paulina 1w.
III miejsce Jakub Szewczak 2w.       III miejsce - Wiatr Magalena 1w

29 września 2009r. odbyły się indywidualne Mistrzostwa Miasta Plońska w pływaniu dziewcząt i chłopców - liceum 50 m  stylem dowolnym.
I miejsce - Kamil Wójcik 3f.                   I miejsce - Agnieszka Wilk 2b
II miejsce -  Marek Popowski.              II miejsce - Emilia Kornatowska  2d.
III miejsce Mateusz Bajkowski 2c.       III miejsce - Paula Karola 2c  


 

 

 

 
Mistrzostwa powiatu w unihokeju szkół średnich
04.06.2009.
Mistrzostwa powiatu w unihokeju szkół średnich
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 69